SARI PİRİNÇ HURDA

Sarı Hurda

Farklı alaşımlardan elde edilen ürünler, kullanım ömrü geçtikten sonra sarı hurda adını alır. Bu ürünler, sarı bir renge sahip olduğu için, bu isim verilmiştir. Sarı hurda hakkında bilgiler, bu konuyla ilgili olan kişiler için oldukça önemlidir. Alım ve satım hakkında merak ettiklerinizi, bu yazıyı okuyarak öğrenebilirsiniz.  İlk olarak alaşımların, nasıl oluştuğu bilmek gerekir.  Bakırın içine çinko karıştırılması ile elde edilir. 

Normalden kızıl olan bakır renk, çinko ile karıştığı zaman, sarı bir renk alır. Bu da alaşımı oluşturur. Bunun dışında birçok farklı maddenin birleştirilmesi ile de elde edilir. Sarı hurda değerli olan bir hurdadır. Ayrıca geri dönüşümlüdür. Pirincin üretimi ve sağlanan enerji oranı yüksektir. Bundan dolayı, bu hurdaların alımını yapan firmalar, geri dönüşüme gönderir ve hammadde olarak dönüşüm yapmasını sağlar. Firmamızda da sarı hurda alımı vardır.

Sarı Hurda Çeşitleri Nelerdir?

Sarı hurda çeşitleri son derece geniş bir yelpazede incelenir. Günlük hayatta kullanılan birçok malzeme bunun içerisine girer. Her gün kullanılan musluk çeşitleri, su vanaları ve su saati gibi malzemeler, metal alaşımından yapılır ve sarı hurda çeşitlerinden bazılarıdır. Bunların dışında, kapı kolları, anahtar, kapı menteşesi için de pirinç alaşımı tercih edilir.

Kullanım süreleri dolduktan sonra da sarı hurdaya çıkarlar. Geri dönüşümlü olmaları sayesinde ekonomik olarak, katkı sağlarlar.  Hurdaların çeşitleri gibi, fiyatları da önemlidir.  Çeşitli firmalar tarafından alımı yapılan bu hurdalar için, fiyat seçenekleri farklıdır.  Nakit olarak alınan ürünlerdir.

Sarı Hurda Fiyatları

Sarı hurda fiyatlarını güncel olarak öğrenmek için, hurda sektöründe hizmet veren, firmalar ile iletişime geçmek gerekir. Önemli olan yüksek fiyattan satış sağlamaktır. Firmamız hurda alımını yaparken, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve yüksek fiyattan alım yapar.

 

Sadece sarı hurda değil, birçok farklı hurda çeşidini de alır. Bunların içinde, demir, alüminyum, bakır ve kâğıt hurda gibi çeşitler vardır. Siz de elinizdeki hurdaları saymak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir, anlaşma sağlayarak, ürünleri yüksek fiyattan satabilirsiniz. Bunun için bizimle bağlantı kurmanız yeterli olacaktır.

TOP
0 532 168 1791
0 532 168 1791