HAKKIMIZDA

Metal Hurda, Endüstriyel Atıklar Geri Dönüşüm Ürümleri, Metal Hurda Alım Satımı. Palet İmalatı, Sıfır ve İkinci El Palet Alım Satımı Yapıyoruz.

Anadolu Metal Palet İstanbul ve özellikle Silivri ilçesi ve çevre ilçelerinde önde gelen bir metal geri dönüşüm şirketidir.  Hurda malzemelerin alımı, satımı ve işlenilmesinin yanı sıra palet imalatı da yapmaktayız. İkinci el ve sıfır palet satışımız da vardır.

Anadolu Metal Palet  seyyar satıcılar, metal satıcıları, yıkım firmaları, belediyeler, işletmeler ve daha pek çok  hurda satmak isteyen her kesimden hurda satın alır ve satar. 10-20 kg hurda alımlarımız olduğu gibi tonlarca hurdalarınızı da alma kapasitemiz vardır ve ücretler nakit olarak ödenir. Hassas tartımlarla ve hızlı lojistik imkanlarımızla müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz.

Tesisimizde palet üretimi yapıyoruz, son dönemler de hızla artış gösteren palet ihtiyaçlarını karşılayacak yüklü miktarda alım yapmak isterseniz üretim tesisimizde yeterli kapasiteye sahibiz ve süratle teslim yapabiliriz. Az miktarda alımlarınızda toptan palet fiyatlarında alım yapma imkanı da sunuyoruz.

 

PALET İMALAT SATIŞ, İKİNCİ EL TEDARİK

Sıfır palet imalatı üretimi ve satışı firmamız bünyesinde yapılıyor. Firmamızda istediğiniz çeşitte, ahşap, plastik, sıfır ve ikinci el palet bulabilirsiniz. Hammadde paleti, market paleti euro palet, kağıtçı palet, ahşap palet, firmamız bünyesinde olan palet çeşitleridir. Ahşap paletler kavak kerestesi ya da çam ağacı kerestesi kullanılarak yapılıyor. Ahşap paletler lojistik sektöründe kaldırma ve taşıma işlerini kolaylaştırıyor. Paletler transpalet ve forklift ile paketlenmiş olan ürünlerin taşınması amacı ile kullanılır. Paletler özel imalat olarak üretilen ve standart tip ahşap palet olmak üzere kendi içinde iki gruba ayrılır. Standart ağaç paletler uluslararası taşımacılıkta yaygın olarak kullanılıyor. Ahşap paletlerin bir diğer özelliği ise tekrar kullanılabilir olmasıdır.

TOP
0 532 168 1791
0 532 168 1791