ÇİNKO HURDA

Çinko Hurda

Hurda sektöründe önemli bir kaynak olarak görülen çeşitlerden biri de çinko hurda sayılır. Kullanım alanlarının geniş olması nedeni ile geri dönüşümde özellikle tercih sebebidir. Ayrıca çinkonun kolay erime özelliği sayesinde birçok sektörde tekrarda kullanılma olanağı sunar. Bu nedenle birçok hurda firması çinko hurda alımına önem veriyor. Hal böyle olunca da çinkonun hurdasını elinde bulunduran kişiler, firmalara bunun satışını yapar.

Belirli bir ücret karşılığında satılan bu hurda çeşidi, tekrardan hayata kazandırılmak üzere yola çıkar. Levha ve külçe şeklinde bulunan bu hurda türünde en çok levha çinkonun bulunduğu görülür. Bulunma ihtimali daha yüksek olan bu tür, evlerinizin bir köşesinde mutlaka vardır.

Çinko Hurdanın Dönüşmüş Halleri

Çinko hurda hayatımızın içinde yer alan birden fazla kısımda bulunur. Evlerin çatılarında bulunan olukların ana malzemesi olarak, pil üretiminde, dam ve benzeri yerlerin kapatılmasında, lastiklerin üretiminde ham madde olarak kullanılır. Günlük yaşamı etkileyen bu ürünlerin yapımı için çinko hurdanın ne kadar gerekli olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiş oluyor. Her alanda hayatımızda olan çinko hurdalar, sanılanın aksine çok kıymetli ürünlerdir.

Çinko Hurdanın Satılması

Hayatımızın bir parçası olan bu ürünlere ulaşmak için elde bulunan hurda çinkoların satılması en doğru seçenektir. Ayrıca bu ürünleri belli bir ücret karşılığında yapacağınız için gelir kaynağı olarak da düşünebilirsiniz. Çünkü bir ürünü çöpe atmak yerine geri dönüşüm olmak üzere bir firmaya satmanız bütçenize para girişi olmasını sağlar.

Elinizde bulunan çinko hurdaları, en yakınınızda bulunan hurda alımı yapan firmalara satabilirsiniz. Ürünün malzemesi gereği belli bir oranda alınan hurdalar, işlenmek üzere firmalar gönderilir. Kendiniz ve çevrenizdeki insanlar için yapacağınız bu işlem sonrasında vicdani olarak da kendinizi rahat hissedersiniz.

Yapılacak olan malzemeler için çinko hurdanın alımını gerçekleştiren firmamız, haftanın her günü sizler için hizmet vermeye devam ediyor. Elinizde bulunan bu hurda ürünleri ulaştırmak için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca online adresimiz üzerinden de hurdanın gram oranlarını inceleyerek bizleri arayabilirsiniz. Böylece alacağınız tutarı da hesaplamış olur ve tercihinizi yapmanız daha olay hale gelir.

TOP
0 532 168 1791
0 532 168 1791