BAKIR HURDA

Bakır Hurda

Bakır, dünya üzerinde çok sık kullanılan, ancak çok az bulunan bir madendir. Ülkemizde Karadeniz ve çevresinde çıkartılan bu ürün, imalat sektörüne yeteri kadar malzeme sağlayamaz. Bu yüzden de bakır hurda alımı büyük önem kazanmıştır. Bakır hurdanın değeri artınca fiyatlarında da bir artışın söz konusu olduğu görünen bir gerçektir.

Diğer hurda çeşitlerine oranla fiyatı yüksek olup, kazancı alıcı ve satıcı için oldukça iyidir. Isıyı iletme gücü yüksek olan bakır madeni, elektrik ve elektronik sanayisi başta olmak üzere mutfak ürünlerinde de kullanılır. Ancak teknoloji ile birlikte bakırdan imal edilen kap kacaklar yerini farklı ürünlere bırakmıştır. Eski zamanlarda kullanılan bu bakır ürünlerini, hurda olarak geri dönüşüme verebilirsiniz. Böylece farklı bir alanda dolaylı yoldan yararlı bir iş yapmış olursunuz.

Bakır Hurda Çeşitleri Nelerdir?

Bakır hurda, farklı çeşitlerde karşımıza çıkabilir. Bunlardan bazıları şunlardır: Lama bakır, soyma bakır, yanmış bakır, kalaylı bakır, talaş bakır, bobin bakır ve trafo bakırdır. Hepsinin ayrı bir kullanım alanı mevcut olup, hepsine de ihtiyaç oldukça fazladır.

Bu çeşitler içerisinde en değerli olan, daha çok kullanım alanı bulan çeşit, soyma bakırdır. Makineler yardımıyla soyularak ortaya çıkan bu bakır türünün hurdası, geniş bir alanda kullanılır. Gümüşten sonra en değerli maden olarak bilinen bakır, gün geçtikçe daha çok ihtiyaç duyulan bir olarak karşımıza çıkacaktır.

Bakır Hurda Alımına Değer Verilmesi

Bakır hurda alan firmalar, madenin ne kadar değerli olduğunu bilerek hareket etmelidir. En küçük bir parçasını bile ziyan etmemeye özen göstermelidir. Yüksek fiyattan alınıp satılan bakır hurdalar, her iki taraf için de kazançlı bir yatırım ürünüdür. Bu yüzden elinizde bulunan bakır hurdaları, güvenilir yerlere teslim etmelisiniz. Ürünün kıymetini bilen firmamız, bu konuda sizlere gereken tüm titizliği gösterir. Adresinizden özenle alınan bakır hurdalarınız, yenilenmek için yola koyulur. Böylece hayatın her alanında kullandığımız ürünlerin sürekliliğini hep birlikte sağlamış oluyoruz.

 

Firmamızla iletişime geçebilir, bakır hurdalarınızı bize satabilirsiniz. Yüksek fiyattan aldığımız bu kıymetli ürünü, sizler için yeniden geri dönüşüme hazırlıyoruz.

TOP
0 532 168 1791
0 532 168 1791